Film Info

24 hodin S01E01 epizoda
csfd

Popis filmu 24 hodin S01E01 epizoda

Doktor Doug Ross, velmi pohledný pediatr, se vrací po prohýřené noci do služby. Jeho přítel dr. Mark Greene, který má po noční, ho postaví na nohy. Nedaleko pohotovosti dojde ke zřícení budovy je spousta zraněných a všichni mají plné ruce práce. John Carter, mladý nezkušený student medicíny se na své první službě na pohotovosti potýká hned s několika případy a hlavně se svým supervizorem dr. Peterem Bentonem. Ten mu přiděluje jen samou podřadnou práci, především šití. Připlete se však i k porodu a je z toho mírně v šoku. Uprostřed toho všeho chaosu má dr. Greene schůzku, na které dostává nabídku na místo privátního lékaře v prestižním léčebném zařízení. Volba není jednoduchá zůstat ve všeobecné se svými kolegy a přáteli, nebo poslechnout manželku, která na něj tlačí, aby nabídku přijal, a mohl tak být častěji s rodinou?
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Záchranka San FranciscoPrivate PracticeGrey's Anatomy: Every Moment CountsChirurgovéDr. HouseNemocnice na kraji městaSanitka 2

Aktualizace: 21.11.2017 23:11

24 hodin S01E01 epizoda hodnotící komentáře

24 hodin S01E01 epizoda ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
69