Film Info

Malý bílý koníček
csfd
60

Malý bílý koníček

Seriál

Info
Velká Británie - Česko, 1994, 6x30 min
Žánr
Mysteriózní - Rodinný
Režie
Robin Crichton
Hrají
Miriam MargolyesPetr PelzerJaroslava AdamováOndřej KepkaJaroslava KretschmerováDaniel RousMarta HrachovinováCamilla PowerNoah Huntley
Téma

Popis seriálu Malý bílý koníček

Šestidílný koprodukční seriál podle předlohy anglické spisovatelky Elizabeth Gondge, který na Mezinárodním festivalu v New Yorku v roce 1994 získal Stříbrnou medaili v kategorii rodinných programů. Znovu se tedy setkáme s obyvateli tajuplného Měsíčního údolí, v němž ke smíru dvou znepřátelených rodů a k naplnění dávné legendy přispěje citlivá a odvážná dívka Marie Merryweatherová. Romantický příběh začíná ve chvíli, kdy osiřelí sourozenci, patnáctiletá Marie a osmiletý Petr, odjíždějí s vychovatelkou do Měsíčního údolí k jedinému příbuznému, strýci Benjaminovi, aby tu našli nový domov. Setkávají se tu s mnoha záhadami. Bílý koník, který se Marii zjevuje v lesním šeru, pes Wrolf, dávno zmizelý a znovu se objevující a fascinující legenda o Měsíční princezně předznamenávají pobyt sourozenců v údolí, zmítaném nenávistí mezi dvěma rody - Merryweathery a Blackhearty.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 7.8.2016 19:19

Malý bílý koníček hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Malý bílý koníček download


Malý bílý koníček online


Malý bílý koníček ke stažení


Malý bílý koníček


Malý bílý koníček

Malý bílý koníček CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
48