Film Info

Nová dobrodružství Černého Bleska
csfd
42

Nová dobrodružství Černého Bleska

Seriál

Info
Velká Británie, 1990 , 26x25 min
Žánr
Rodinný - Drama
Režie
Mike SmithCatherine Millar
Hrají
Docs Keepin TimeGedeon BurkhardMichael HurstBruce HopkinsTyler-Jane MitchelAndy McPheeJerry WassermanFrank WhittenJohn WatsonMichael Attwell

Popis seriálu Nová dobrodružství Černého Bleska

Jenny Denningová, která zažila spoustu dobrodružství s hřebcem Bleskem v první sérii, vyrostla. Oženila se s Nigelem, který krátce po svatbě nastoupil na loď směřující na Nový Zéland s cílem připravit vše pro příjezd své manželky. Loď se ale ztratí. Energická Jenny se rozhodne na Nový Zéland s nevlastní sestrou Vicky odcestovat. Velmi těžké je pro ni rozloučit se s otcem a milovaným koněm Bleskem. Je přesvědčena, že se Nigelovi podařilo cestu na Nový Zéland nějak zdolat. O několik týdnů později, když Jenny a Vicky dorazí na farmu na jihu Nového Zélandu, zjišťují se zděšením, že je opuštěná. Ale nevzdávají se tak snadno. Na farmě se jim dostane pomoci od německého přistěhovalce Manfreda, který se usídlil v opuštěných stájích, kde neustále pracuje na nových vynálezech. Postupem času se tu obě ženy usadí. Jednoho dne po bouřce najdou na svém pozemku černého nezkroceného hřebce, který utekl sousednímu chovateli. Jenny připomíná jejího koně a tak mu dá jméno Blesk. Mezi Vicky a Bleskem se vytvoří přátelský vztah a zažijí spolu nejedno dobrodružství.(Asmodin)


Podobné filmy

JappeloupPtáčePelikán NicostratosSecretariatRuffianSnílek50 k 1

Aktualizace: 29.10.2016 20:30

Nová dobrodružství Černého Bleska hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Nová dobrodružství Černého Bleska ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
15