Film Info

Piraňa 2 Létající zabijáci
csfd
19

Piraňa 2: Létající zabijáci

Info
USA - Itálie - Nizozemsko, 1981 , 91 min
Žánr
Horor - Drama - Sci-Fi - Akční
Režie
James CameronOvidio G. Assonitis
Hrají
Tricia O'NeilSteve MarachukLance HenriksenRicky Paull GoldinTed RichertCarole DavisLeslie GravesConnie Lynn HaddenTed RusoffCarolyn De Fonseca
Téma

Popis filmu Piraňa 2 Létající zabijáci

U jednoho poklidného karibského ostrova se poblíž luxusního turistického letoviska před několika měsíci potopila americká námořní loď. Nikdo netuší, že na palubě byl kanystr se zárodky geneticky upravených dravých ryb, jejich nová generace začne ohrožovat obyvatele ostrova a návštěvníky letoviska a to nejen ve vodě, ale také na suchu protože ryby jsou schopny krátkého letu a přežijí nejen ve vodě, ale také na vzduchu. Děsivé pozadí tajemných útoků se pomalu vynořuje před instruktorkou potápění Anne Kimbroughovou, která začne pátrat po příčině smrti jednoho z přátel jejího syna, který zahynul během výletu spojeného potápěním. Společně s ní pronikne do márnice také rekreant Tyler Sherman, zkušený biochemik. Zděšeni svým objevem, pátrají dál a současně se pokusí přesvědčit hotelového manažera, aby zrušil každoroční piknikovou party spojenou opékáním ryb na pláži. Ten odmítne, což má pochopitelně nevyhnutelnými důsledky v podobě mnoha obětí velkého útoku krvelačných létajících ryb.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Pod povrchemZnamení hadaRyba zabiják

Aktualizace: 25.9.2017 12:10

Piraňa 2: Létající zabijáci hodnotící komentáře


Piraňa 2 Létající zabijáci download


Piraňa 2 Létající zabijáci online


Piraňa 2 Létající zabijáci ke stažení


Piraňa 2 Létající zabijáci

Piraňa 2: Létající zabijáci ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
40