Film Info

Noční děsy
csfd

Popis filmu Noční děsy

Tento film je tvořen čtyřmi povídkami, které jsou založené na amerických městských legendách. První příběh Terror in Topanga je o kuřačce (Cristina Raines), která chodí v pravidelných intervalech nakupovat cigarety, i když v sousedství řádí sériový vrah. Druhý příběh se jmenuje Bishop of Battle. Pojednává o mladíkovi (Emilio Estevez), jenž propadá své vášni pro videohry tak, že se videohry stávají doslova jeho životem. The Benediction (založený na povídce Stephena Spielberga Duel) je o knězi, který ztratil svou víru a opouští klášter. Na své cestě je však sledován černým náklaďákem, jenž pochází ze samotného pekla. Ve čtvrtém příběhu Night of the Rat (volně založeném na filmu Poltergeist) manželský pár (Richard Masur a Veronica Cartwright) s malou dcerkou bojují proti obrovské kryse žijící v jejich předměstském domě.(Chatterer)


Podobné filmy

Příběhy z temnotHouse That Dripped Blood, TheI tre volti della pauraThe Twilight ZoneTales of HalloweenHalloweenská nocCreepshow III

Aktualizace: 3.4.2018 02:24

Noční děsy hodnotící komentáře


Noční děsy download


Noční děsy online


Noční děsy ke stažení


Noční děsy

Noční děsy ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
25