Film Info

Cesta života Příběh Jill Irelandové
csfd
57

Cesta života: Příběh Jill Irelandové

TV film

Info
USA, 1991 , 101 min
Žánr
Drama
Režie
Michael Ray Rhodes
Hrají
Jill ClayburghJimmy McNicholLance HenriksenElizabeth AshleyJack GwillimLiane CurtisIan Patrick WilliamsZoe TrillingLila Kaye

Popis tv filmu Cesta života Příběh Jill Irelandové

Sotva se herečka Jill Irelandová vzpamatovala s obtížného a všichni doufali, že vítězného zápasu, který s pomocí svého slavného manžela, herce Charlese Bronsona, svedla se zákeřnou rakovinou, postihla rodinu další tvrdá rána. Jejich adoptovaný syn Jason byl hospitalizován v nemocnici se žloutenkou a najevo vyšla jeho drogová závislost na heroinu. Zatímco Bronson s obavami sleduje počínání Jill a obává se o její zdraví, Jill oddaná rodině, věnuje bez ohledu na vlastní zdraví veškerou energii čtyřiadvacetiletému Jasonovi a snaží se mu pomoci najít cestu z jeho soukromého pekla. Není to jednoduchý zápas a ona k němu využívá všech dostupných prostředků. Zařídí dokonce Jasonovi setkání s jeho pravou matkou Vicky v naději, že poznání vlastních kořenů dodá mladíkovi sílu k boji se závislostí. A toto setkání má skutečně na Jasona rozhodující vliv, zejména, když se dozví, že jeho skutečný otec zemřel na předávkování heroinem. V okamžiku, kdy se zdá, že Jason konečně vymanil ze smrtící pasti heroinu, projeví se u Jill znovu rakovina.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 18.3.2017 17:44

Cesta života: Příběh Jill Irelandové hodnotící komentáře

Cesta života: Příběh Jill Irelandové ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
3