Film Info

Muž který pronásledoval sám sebe
csfd
76

Muž, který pronásledoval sám sebe

Info
Velká Británie, 1970 , 94 min
Žánr
Fantasy - Thriller - Mysteriózní - Horor - Drama
Režie
Basil Dearden
Hrají
Roger MooreHildegard NeilKevork MalikyanThorley WaltersAnton RodgersOlga Georges-PicotFreddie JonesEdward ChapmanJohn CarsonCharles SimonCharles Lloyd PackAubrey RichardsVictor HarringtonGeorge HildsonHyma BeckleyRuth TrouncerCharles Houston

Popis filmu Muž který pronásledoval sám sebe

Na počátku všeho byla hazardně rychlá jízda, která nemohla skončit jinak, než pořádnou bouračkou. Po převozu do nemocnice byl Harold Pelham (Roger Moore) krok od prahu smrti a jen jako zázrakem se lékařům podařilo, za velmi podivných okolností, ho oživit. Po uzdravení se Harold začíná setkávat s podivnými náhodami – byl prý ve čtvrtek v londýnském klubu hrát snooker a dokonce tu vyhrál několik sázek. Ve skutečnosti ale v té době relaxoval na dovolené ve Španělsku. Neznámá kráska mu zase tvrdí, že je jeho milenkou, on však je vzorným manželem a také otcem dvou synů, a své ženě nikdy nebyl nevěrný. Vývojářská firma, ve které pracuje, se potýká s únikem interních informací… Harold začíná pronásledovat sám sebe.(dopitak)


Podobné filmy

Nepřítel

Aktualizace: 10.3.2017 16:41

Muž, který pronásledoval sám sebe hodnotící komentáře

Muž, který pronásledoval sám sebe ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
20