Film Info

Piano
csfd
84

Piano

Info
Austrálie - Nový Zéland - Francie, 1993 , 121 min
Žánr
Drama - Romantický - Hudební
Režie
Jane Campion
Hrají
Holly HunterHarvey KeitelSam NeillAnna PaquinIan MunePete SmithCliff CurtisJon BrazierStephen PappsHori AhipeneBruce AllpressRose McIverGeneviève Lemon

Popis filmu Piano

Vášeň je síla, vůči které jsme bezmocní. Nostalgická romance o lásce, která vzplála v drsném prostředí novozélandské pustiny. Do nehostinného prostředí bělošských osadníků přijíždí z Anglie za novým mužem němá Ada s nemanželskou dcerkou Florou. Přiváží s sebou milovaný klavír, bez nějž nemůže existovat. Zvláštní, uzavřená a oduševnělá žena se s obchodnickým manželem Stewartem neshodne. Postupně však podléhá jemnému nátlaku jiného muže, který odkoupil od Stewarta její nástroj. Posedle zamilovaný Baines jí postupně piano odprodává, a ona za to platí narůstající povolností. Ta je však stále méně vynucována; později má naplněný milostný vztah za následek prudkou reakci oklamaného manžela. Příroda je vůči bílým osadníkům krajně nepřátelská: neustále prší a všude je spousta bahna. Moře je stále bouřlivé, husté stromy a křoviska jsou jen obtížně prostupná. Vztahy mezi jednotlivými postavami jsou nejednoznačné a jejich charaktery jsou obtížně dešifrovatelné.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 26.8.2016 14:28

Piano hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Piano download


Piano online


Piano ke stažení


Piano


Piano

Piano ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
144