Film Info

Zachraňte Willyho!
csfd
64

Zachraňte Willyho!

Info
USA - Francie, 1993 , 108 min
Žánr
Rodinný - Dobrodružný - Drama
Režie
Simon Wincer
Hrají
Jason James RichterLori PettyJayne AtkinsonAugust SchellenbergMichael MadsenMichael IronsideRichard RiehleMykelti WilliamsonMichael BacallDanielle HarrisKeikoRob Sample
Téma

Popis filmu Zachraňte Willyho!

Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny. Zachraňte Willyho je milý a dojemný příběh přátelství chlapce a velryby. Když se chlapec dozví, jaký nešťastný osud jeho přítele čeká, vymyslí vlastní plán a svede boj s časem, aby Willyho vrátil do jeho přirozeného domova. Kritika označila tento film za velice přesvědčivý druh zábavy a filmové obecenstvo se všude tam, kde se promítal, zamilovalo do jeho hlavního hrdiny, nevšední třítunové kosatky.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 16.9.2016 16:04

Zachraňte Willyho! hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Zachraňte Willyho! download


Zachraňte Willyho! online


Zachraňte Willyho! ke stažení


Zachraňte Willyho!


Zachraňte Willyho!

Zachraňte Willyho! ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
62