Film Info

Náhodný turista
csfd
73

Náhodný turista

Info
USA, 1988 , 116 min
Žánr
Drama - Romantický
Režie
Lawrence Kasdan
Hrají
William HurtKathleen TurnerGeena DavisDavid Ogden StiersAmy WrightEd Begley Jr.Bill PullmanRobert Hy GormanJake KasdanMeg KasdanJon KasdanWalter SparrowPeggy Converse

Popis filmu Náhodný turista

Hlavní postavou je Macon Leary, který se živí psaním příruček pro obchodníky, kteří neradi cestují, jsou zvyklí na určitý způsob života a chtějí se všude cítit jako doma. Po návratu z jedné cesty mu manželka Sára oznámí, že se hodlá rozvést. Vadí jí Maconova pasivita a uzavřenost, která je mnohem výraznější od chvíle, kdy tragicky zahynul jejich dvanáctiletý syn Ethan. Protože žena odešla, musí před další cestou svěřit svého psa Edwarda do útulku. Po návratu mu cvičitelka Muriel, která se o psa starala, nabídne své služby. Edward je totiž značně nevychovaný pes. Macon odmítne, ale když si kvůli němu zlomí nohu a sestře Rose, kam se musí na čas nastěhovat, způsobí pes další nepříjemnosti, nakonec Muriel přece jen zavolá. Poněkud excentrická dívka začne s výcvikem a současně se snaží vytáhnout ulity uzavřeného Macona. Ten se sice brání, ale nakonec skončí v její posteli a přes nesouhlas sourozenců se k dívce nastěhuje. Na svatbě svého vydavatele Juliena a své sestry Rose setká s bývalou manželkou Sárou, která se k němu chce vrátit. Macon po dlouhém váhání Muriel opustí, ale život se Sárou nefunguje. Cesta do Francie za materiály nové turistické příručky Maconovi poskytne čas pořádně si vše promyslet a konečně se rozhodnout, co si chce počít se svým životem.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 20.10.2016 14:41

Náhodný turista hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Náhodný turista download


Náhodný turista online


Náhodný turista ke stažení


Náhodný turista


Náhodný turista

Náhodný turista ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
15