Film Info

Čarodějky
csfd
61

Čarodějky

Info
Velká Británie, 1990 , 91 min
Žánr
Fantasy - Rodinný - Horor
Režie
Nicolas Roeg
Hrají
Anjelica HustonMai ZetterlingJane HorrocksRowan AtkinsonBill PatersonBrenda BlethynEmma RelphOla OtnesJenny RunacreSukie SmithAnne LambtonAnne TirardRosamund Greenwoood
Téma

Popis filmu Čarodějky

Hlavním hrdinou příběhu je malý chlapec Luke, kterému babička často vypráví o největších nepřítelkyních dětí, o zlých čarodějnicích. Po tragické smrti rodičů odjede babička s vnukem do Anglie, kde také chlapec potká první čarodějnici. Naštěstí od babičky dobře ví jak se taková čarodějnice pozná i to jak se proti jejím nástrahám bránit. Jeho nejlepšími přáteli jsou dvě bílé myšky William a Anna, které dostal k narozeninám. Vezme je s sebou i k moři, kam doprovází nemocnou babičku. Současně s nimi přijíždí do honosného hotelu také členky Královské společnosti na ochranu dětí před týráním, což jsou ve skutečnosti čarodějnice. Předsedkyní spolku je slečna Ernstová, která sice ráda rozmlouvá s dětmi, ale současně musí odvracet tvář, protože čisté a pravdomluvné dítě jí nesnesitelně smrdí. Luke se náhodou stane svědkem sjezdu všech anglických čarodějnic a vyslechne jejich plán na otrávení všech dětí. Čarodějnice se mají stát cukrářkami a do cukroví přidat přípravek jehož působením se děti promění v myši. Pokusným králíkem se stane tlouštík Bruno Jenkins. Ani Luke však pozornosti čarodějnic neunikne a v podobě myši společně s Brunem, Williamem a Annou uprchnou ze sálu. Společně s babičkou se pak pokusí překazit čarodějnicím jejich nekalé plány.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 23.12.2016 17:22

Čarodějky hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Čarodějky download


Čarodějky online


Čarodějky ke stažení


Čarodějky


Čarodějky

Čarodějky ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
118