Film Info

Museo del horror csfd

Popis filmu Museo del horror

Z ulic malého městečka v Mexiku vrah s tváří mumie nejenže unáší krásné dívky, odnáší je do tajné, podzemní místnosti na hřbitově a tam je zalévá horkým voskem, ale zabíjí i potenciální svědky jedovatými šipkami namočenými v kurare. Policie je bezradná, žádné pachatele ani svědky nemá. Postupně se ukazuje, že podezřelými z únosů a vražd mohou být vznětlivý preparátor Profesor Abramov, Luis, kdysi skvělý herec, dnes mrzák a ředitel divadla, kde se vystavují voskové figuríny, a místní lékař doktor Raúl, který je zamilován do místní krasavice Marty, která však chová city k Luisovi a Raúla bere jen jako kamaráda. Dívky mizí, svědci umírají, z hrobů se ztrácejí mrtvoly. Přijde policie na to, kdo je vrah, než se krásné Martě něco stane?(hladass)


Podobné filmy

Voskové muzeumDům voskových figurínMystery of the Wax MuseumDům voskových figurínVoskové muzeum 2: Ztraceni v časePast na turistySanto en el museo de cera

Aktualizace: 20.4.2018 19:22

Museo del horror hodnotící komentáře

Museo del horror ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
25