Film Info

Svatba nebo pohřeb
csfd
58

Svatba, nebo pohřeb

Info
USA - Japonsko, 1992 , 115 min
Žánr
Komedie - Drama - Romantický
Režie
Beeban Kidron
Hrají
Shirley MacLaineMarcello MastroianniKathy BatesJessica TandyMarcia Gay HardenBob DishyLee WallaceSylvia SidneyDoris RobertsJoe PantolianoAsia VieiraCharles CioffiStuart Stone

Popis filmu Svatba nebo pohřeb

Konec šedesátých let v newyorské čtvrti Queens. Na pohřeb Jacka Bermana se sjíždí početné příbuzenstvo. Je tu je žalem zdrcená manželka Pearl, její dcery, korpulentní rozvedená Bibbi a taktéž rozvedená Norma, která je sice atraktivní a má kolem sebe plno nápadníků, je však naprosto nezodpovědná (vinou její nepozornosti jí zemřelo dítě a druhé začíná mít psychické problémy). Nechybí tu ani Pearlina uhádaná matka Freida a soustrast přijde vyjádřit i Ital Joe Meledandri, kterého sice nikdo nezná, ale on tvrdí, že byl Jackovým přítelem. Ten vyrazí rodině dech, když sotva pár hodin po pohřbu pozve Pearl na kávu a žena jim pak vyrazí dech podruhé, když přijme, i když jen proto, aby umlčela upovídanou Freidu. Pozváním na kávu to však neskončilo a zanedlouho je jasné, že Joe se čerstvé vdově sice elegantně, ale zato vytrvale a neodbytně dvoří. Vyjde najevo, že když to byl on, kdo zachránil manželství Jacka a Pearl, když se před třiadvaceti lety poprvé setkal s Jackem, který byl v depresi a chtěl manželku opustit, protože viděl, jak Perl vedle něj marní svůj život. A také jí prozradí, že šel tenkrát tajně za Jackem, viděl ji oknem a beznadějně se do ní zamiloval. Žena jeho dvoření dlouho odmítá, ale nakonec přece jen souhlasí, že to s elegantním mužem zkusí. Než však dojde na svatební zvony, stačí ještě Joe ovlivnit životy i všech ostatních žen v rodině milované Pearl.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 9.10.2016 22:04

Svatba, nebo pohřeb hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Svatba nebo pohřeb download


Svatba nebo pohřeb online


Svatba nebo pohřeb ke stažení


Svatba nebo pohřeb


Svatba nebo pohřeb

Svatba, nebo pohřeb ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
4