Film Info

Mladá Kateřina Veliká
csfd

Popis tv filmu Mladá Kateřina Veliká

Výpravný historický film ze života mladé ruské carevny Kateřiny Veliké, původně pruské princezny Sofie, zachycuje dobu od jejího příchodu k ruskému carskému dvoru až po její korunovaci jako carevny Kateřiny v roce 1762. Šestnáctiletou dceru anhaltsko-zerbstského knížete Sofii Frederiku si vyhlédla tehdejší carevna Alžběta I. jako kandidátku na manželku pro svého retardovaného synovce a následníka trůnu Petra III. Sofie byla pozvána na carský dvůr do Petrohradu a dojem, kterým zapůsobila, byl více než příznivý. Domů už se nevrátila a svůj osud navždy spojila s Ruskem, zemí, kterou se musela učit poznávat, ale které propadla. Její boj se sebou samou, s nároky přísné Alžběty a ponižující vztah s šíleným Petrem III., lásku k hraběti Orlovovi i vzpouru proti manželovi a uchopení moci, to vše zachycuje dvoudílný kanadsko-britský film, celý natáčený v ruských exteriérech.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

ViktorieThe CrownJekatěrinaKrálovna Viktorie a německý císař mrzákKrálovna ViktorieKrálova přízeňSkandální život Lady Worsley

Aktualizace: 23.11.2017 06:51

Mladá Kateřina Veliká hodnotící komentáře


Mladá Kateřina Veliká download


Mladá Kateřina Veliká online


Mladá Kateřina Veliká ke stažení

Mladá Kateřina Veliká ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
708