Film Info

Ant-Man
csfd

Popis filmu Ant-Man

Bývalý profesionální zloděj Scott Lang (Paul Rudd), čerstvě propuštěn z vězení, se snaží urovnat si vztah s bývalou manželkou Maggie a svou dcerou Cassie a sekat dobrotu. Těžko si ale někdo s takovou minulostí jako Scott sežene poctivou práci, takže návrat ke starým kořenům je pro Scotta příliš velké pokušení. Scottův kamarád, také zloděj, mu nabídne příliš lákavý kšeft, než aby jej odmítl - vykrást trezor starého vynálezce, doktora Hanka Pyma (Michael Douglas). Scotta překvapí, když v trezoru najde jen zvláštní oblek a helmu, ale ještě větší překvapení ho čeká, když odhalí jeho skutečnou moc - oblek zmenšuje jeho nosiče podle libosti a dává mu nadlidskou sílu.

Zprvu je šokován tím, čeho je oblek schopný a pokusí se ho vrátit tam, kam patří, jenže ho opět chytne policie a zdá se, že ho čeká návrat do vězení. Scotta čeká ještě další vlna překvapení, když za ním do vězení přijde doktor Pym a vyzradí mu šokující tajemství - doktor sám vyslal ven tip na svůj vlastní dům, aby vyzkoušel Scotta. Doktor Pym kdysi používal oblek jako neohrožený hrdina Ant-Man, ale vzdal se té role, když ztratil svoji ženu. Nyní nabídne Scottovi šanci na vykoupení a ten se ji bez váhání chopí. Scott se tak dostává pryč z vězení a pod dohledem jak doktora Pyma, tak i jeho dcery Hope se učí ovládat moc obleku a nové schopnosti, protože ho čeká nejtěžší loupež vůbec - musí se vloupat do Pymovy vlastní firmy, kterou mu ukradl jeho bývalý svěřenec Darren Cross a ukrást technologii Ant-Mana dřív, než ji Cross prodá do nesprávných rukou.

Pokud Scott udělá vše správně, nejenže možná zachrání svět, ale konečně se stane hrdinou, za kterého ho Cassie má a vyslouží si její obdiv i ztracený respekt své rodiny.Aktualizace: 3.12.2015 04:52

ANT-MAN hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Ant-Man download


Ant-Man online


Ant-Man ke stažení


Ant-Man


Ant-Man

ANT-MAN informace na internetu

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
10473