Film Info

Povolání Reportér
csfd
78

Povolání: Reportér

Info
Itálie - Španělsko - Francie, 1975 , 119 min
Žánr
Drama
Režie
Michelangelo Antonioni
Hrají
Jack NicholsonMaria SchneiderIan HendrySteven BerkoffAmbroise BiaJosé María CaffarelÁngel del PozoJean-Baptiste TiemeleJenny RunacreJames CampbellCharles MulvehillGustavo ReMiquel Bordoy

Popis filmu Povolání Reportér

Co se týče dějové zápletky, jedno z Antonioniho nejatraktivnějších děl. Přitom dramatičnost příběhu nejde na úkor režisérových tradičních filozoficko-existenciálních přesahů, z nichž je tentokrát vyzdvižena myšlenka sociální podmíněnosti lidského konání a existence. Novinář David si uvědomuje „jepičí osud“ svého pracovního úsilí i neutěšenost soukromého života. Záhy po výměně pasů zjišťuje, že se ocitá ve vleku nebezpečných událostí odvíjejících se od jeho nové totožnosti prodejce zbraní. Opojení z příslibu náhle nabyté svobody střídá prohlubující se frustrace. Téměř bez použití subjektivních pohledů nám kamera přináší obrazové „zpravodajství“ o Davidově útěku před vlastní minulostí a vypůjčenou přítomností.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 26.9.2017 14:26

Povolání: Reportér hodnotící komentáře


Povolání Reportér download


Povolání Reportér online


Povolání Reportér ke stažení


Povolání Reportér

Povolání: Reportér ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
44