Film Info

Česko hledá SuperStar
csfd

Popis tv pořadu Česko hledá SuperStar

Jedná se o českou verzi britské televizní pěvecké soutěže Pop Idol. Z neznámých amatérských zpěváků se díky televizi stávaly známé tváře, které lidi prosili o podpisy. První řada v roce 2004 u nás byla oblíbená. Diváci posílali hlasy pomocí SMS a telefonátů a dva s největším počtem hlasů postoupili do finálových kol. V první řadě postoupilo do finálových kol 10 účastníků, ve druhé 12 a ve třetí, která byla vysílaná v roce 2006 10 účinkujících. V každém finálovém kole opět hlasovali diváci a účastník s nejmenším počtem hlasů byl vyřazen. Vítězem se stal ten, který zůstal jako poslední nevyřazen; od producentů, kteří jsou partnery soutěže, dostane smlouvu na vydání alba.(duklak2)


Podobné filmy

Česko Slovensko má talent 6Česko Slovensko má talent 5Česko Slovensko má talent 4The Voice UKČesko Slovensko má talent 3Americký X FactorThe Voice

Aktualizace: 15.11.2017 03:07

Česko hledá SuperStar hodnotící komentáře


Česko hledá SuperStar download


Česko hledá SuperStar online

Česko hledá SuperStar CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
18