Film Info

Česko hledá SuperStar
csfd

Popis tv pořadu Česko hledá SuperStar

Jedná se o českou verzi britské televizní pěvecké soutěže Pop Idol. Z neznámých amatérských zpěváků se díky televizi stávaly známé tváře, které lidi prosili o podpisy. První řada v roce 2004 u nás byla oblíbená. Diváci posílali hlasy pomocí SMS a telefonátů a dva s největším počtem hlasů postoupili do finálových kol. V první řadě postoupilo do finálových kol 10 účastníků, ve druhé 12 a ve třetí, která byla vysílaná v roce 2006 10 účinkujících. V každém finálovém kole opět hlasovali diváci a účastník s nejmenším počtem hlasů byl vyřazen. Vítězem se stal ten, který zůstal jako poslední nevyřazen; od producentů, kteří jsou partnery soutěže, dostane smlouvu na vydání alba.(duklak2)


Podobné filmy

Česko Slovensko má talent 5Česko Slovensko má talent 4The Voice UKČesko Slovensko má talent 3The VoiceČesko Slovensko má talent 2Americký X Factor

Aktualizace: 15.4.2018 23:21

Česko hledá SuperStar hodnotící komentáře


Česko hledá SuperStar download


Česko hledá SuperStar online

Česko hledá SuperStar CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
19