Film Info

Návrat Růžového pantera
csfd
82

Návrat Růžového pantera

Info
Velká Británie, 1975 , 113 min
Žánr
Komedie - Krimi
Režie
Blake Edwards
Hrají
Peter SellersChristopher PlummerHerbert LomBurt KwoukGrégoire AslanJohn BluthalPeter JonesCarol ClevelandPeter ArneVictor SpinettiNadim SawalhaPeter Samuelson

Popis filmu Návrat Růžového pantera

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa. Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 7.10.2016 23:31

Návrat Růžového pantera hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Návrat Růžového pantera download


Návrat Růžového pantera online


Návrat Růžového pantera ke stažení


Návrat Růžového pantera


Návrat Růžového pantera

Návrat Růžového pantera ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
52