Film Info

Kuchařská pohotovost
csfd
37

Kuchařská pohotovost

TV pořad

Info
Česko, 2009, 25 min
Žánr
Rodinný
Režie
Vladimír ForstLadislav Cmíral
Hrají
Jana ŠtvrteckáBarbora SeidlováAndrea Elsnerová
Téma

Popis tv pořadu Kuchařská pohotovost

Kuchařská pohotovost v podobě týmu profesionálů – šéfkuchaře, šéfcukráře a kuchařky – specialistky na studenou kuchyni reaguje na „zavolání“ diváka o pomoc. Ten potřebuje například připravit romantickou večeři na zahradě pro zamilovanou dvojici s odpovídajícími specialitami, grilovat u rybníka pro nečekanou návštěvu, vykouzlit pro mlsné a neposedné děti narozeninovou party tak, aby je nadchla, či překvapit mlsnou tchýni vybranou specialitou, kterou dosud neochutnala. Počítá se i s vytvoření speciálů pro velké příležitosti jako jsou Vánoce, Silvestr nebo Velikonoce. Nabízí se i možnosti jako jsou větší akce, kdy tým bude muset řešit i kompletní organizaci oslavy včetně pozvánek, volby místa, dekorací a překvapení pro oslavence. Pokud zadání splní tento požadavek, pohotovostní tým přijíždí na místo speciálním vozem v barvách pořadu, zjistí veškeré podrobnosti zadání, upřesní požadované menu či pokrm, počet strávníků u stolu a také jejich vrtochy, případně finanční limit, provede obhlídku kuchyně a navrhne celkové řešení. S hostitelem pak společně mohou nakoupit a poradí mu, jak danou situaci zvládnout, a samozřejmě celé menu posléze společně připraví. Ve složitých případech poradí i se samotným stolováním, úpravou tabule a dalšími detaily. Do akčního sestřihu přípravy jídel, který kuchaři sami komentují, vstupují grafické prvky s praktickými radami o surovinách, jejich druzích a fintách při jejich zpracování i další praktické rady.(Česká televize)


Podobné filmy

Už dost, šéfe!S Nigellou v italské kuchyniJamie vaří rychlovkyJamie nezahálíI Gordon Ramsay se nechá poučitMasterchefÁno, šéfe!

Aktualizace: 8.8.2016 08:38

Kuchařská pohotovost hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Kuchařská pohotovost download


Kuchařská pohotovost online


Kuchařská pohotovost ke stažení


Kuchařská pohotovost


Kuchařská pohotovost

Kuchařská pohotovost CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
37