Film Info

Jamieho Amerika
csfd
78

Jamieho Amerika

TV pořad

Info
Velká Británie, 2009 , 320 min
Žánr
Reality-TV - Rodinný
Hrají
Jamie Oliver

Popis tv pořadu Jamieho Amerika

Pro tentokrát zvolil Jamie Olivier zemi netušených možností - USA. Jeho cílem se stala městečka krčící se ve stínu obřích kolegů, což ale neznamená, že není nač se těšit, naopak. Dostal se tak blízko obyčejným lidem, že se mu podařilo nahlédnout do několika fascinujících lidských osudů. Kulinářské umění a nápaditost se v průběhu snoubí se sociologicko-politickou sondou do duší konzervativních starousedlíků, ale i svobodomyslných přistěhovalců. Americké publikum ho přivítalo velmi chladně až odtažitě,… obávalo se přílišné kritiky na jejich způsob stravování a všudypřítomnou obezitu. Dokázal si s nimi tento sympatický blonďák poradit? Nebo měl raději zůstat doma v Evropě, kde jeho oblíbenost naopak neustále vzrůstá? Kolekce tří dvd v kartonových obalech.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Teď vaří šéf!Už dost, šéfe!S Nigellou v italské kuchyniI Gordon Ramsay se nechá poučitMasterchefMasterchef AustraliaZdeňkova akademie

Aktualizace: 24.4.2018 16:36

Jamieho Amerika hodnotící komentáře


Jamieho Amerika download


Jamieho Amerika online


Jamieho Amerika ke stažení


Jamieho Amerika

Jamieho Amerika ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
71