Film Info

Co se vlastně stalo s Baby Jane?
csfd
85

Co se vlastně stalo s Baby Jane?

Info
USA, 1962 , 134 min
Žánr
Drama - Horor - Thriller
Režie
Robert Aldrich
Hrají
Bette DavisJoan CrawfordVictor BuonoWesley AddyJulie AllredMarjorie BennettRobert CornthwaiteAnna LeeMaidie NormanJames SeayBert FreedDave WillockSteve ConditJack TornekRuss ConwayMike RaganJon Shepodd
Téma

Popis filmu Co se vlastně stalo s Baby Jane?

Psychothriller vypráví o dvou stárnoucích sestrách, které společně žijí v domě na předměstí Los Angeles. Zahořklá Jane, kdysi ve vaudevillu známá jako zpívající zázračné dítě Baby Jane Hudsonová, se ovšem v dospělém věku dostala do stínu své sestry Blanche, úspěšné filmové hvězdy třicátých let, která je po automobilové nehodě upoutaná na kolečkové křeslo. Zahořklá Jane tak nevynechá jedinou příležitost, aby ji terorizovala. Bezmocná Blanche se nedokáže bránit fyzicky ani psychicky a s hrůzou pozoruje, jak se její sestra propadá dál a dál do naprosté demenci. Jane vytváří pitoreskní hororovou postavu, jejíž hrůzostrašnost vynikne o to víc, když se stará žena oblékne do dětských šatiček. - Pavla Bergmannová(Letní filmová škola)


Podobné filmy

Misery nechce zemřít

Aktualizace: 24.8.2016 21:11

Co se vlastně stalo s Baby Jane? hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Co se vlastně stalo s Baby Jane? download


Co se vlastně stalo s Baby Jane? online


Co se vlastně stalo s Baby Jane? ke stažení


Co se vlastně stalo s Baby Jane?


Co se vlastně stalo s Baby Jane?

Co se vlastně stalo s Baby Jane? ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
219