Film Info

Příběhy obyčejného šílenství
csfd
89

Příběhy obyčejného šílenství

divadelní záznam

Info
Česko, 2009 , 146 min
Žánr
Komedie
Režie
Petr ZelenkaJan Brichcín
Hrají
Ivan TrojanNina DivíškováMiroslav KrobotJiří OrnestMartin MyšičkaKlára MelíškováJaroslav PleslPavel ŠimčíkLenka Krobotová

Popis divadelní záznamu Příběhy obyčejného šílenství

Když uvedlo v listopadu 2001 Dejvické divadlo divadelní prvotinu známého filmového režiséra Petra Zelenky, stal se z ní rázem pražský hit, který vydržel po mnoho let. Sehnat lístky na představení předpokládalo hodně obětavosti a výdrže. Příběhy obyčejného šílenství se ovšem rozletěly do světa. Dodnes už byly hrány ve dvanácti zemích, včetně České republiky a USA. Naprostým šlágrem jsou v Polsku, kde byly uvedeny už v jedenácti divadlech. Příběhy Obyčejného šílenství mají také dvě Ceny Alfréda Radoka. Jsou Hrou roku 2001 a umělecký šéf Dejvického divadla Miroslav Krobot získal za roli Otce v této inscenaci ocenění Talent roku. V polovině září roku 2009 po osmi úspěšných sezonách byla odehrána dvě poslední představení. Česká televize byla při tom.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 31.12.2016 23:46

Příběhy obyčejného šílenství hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Příběhy obyčejného šílenství download


Příběhy obyčejného šílenství online


Příběhy obyčejného šílenství ke stažení


Příběhy obyčejného šílenství


Příběhy obyčejného šílenství

Příběhy obyčejného šílenství CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
629