Film Info

Hvězdy zastavárny
csfd
79

Hvězdy zastavárny

TV pořad

Info
USA, 2009 , 25 min
Žánr
Reality-TV
Režie
Billy White Acre

Popis tv pořadu Hvězdy zastavárny

Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem.(Mikule)


Podobné filmy

Válka skladůVálka skladů: New YorkVálka skladů v KanaděVálky kontejnerůBitvy o zavazadlaVálka skladů TexasLovci skladovacích jednotek

Aktualizace: 2.1.2017 02:33

Hvězdy zastavárny hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Hvězdy zastavárny download


Hvězdy zastavárny online


Hvězdy zastavárny ke stažení


Hvězdy zastavárny


Hvězdy zastavárny

Hvězdy zastavárny ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
1191