Film Info

Podivnosti
csfd
61

Podivnosti

TV pořad

Info
USA, 2010 , 22 min
Žánr
Reality-TV - Dokumentární
Režie
Guy Fiorita
Hrají
Amy SedarisPaul DinelloKevin Bluhm

Popis tv pořadu Podivnosti

Jednotlivé díly: Mumifikovaná kočka V Obscura Antiques and Oddities smlouvají Mike, Ryan a Evan o mumifikovanou kočku. Objeví se dramatik se zalíbením ve svěracích kazajkách. Uvidíte kule do mušket záhadného původu. Vybuchlá lebka Ryan se snaží vytvořit vybuchlou lebku, Evan se setká s loutkářem, který hledá umělou končetinu, a objeví se zákazník, který má podle všeho v kufru auta tělo. Žert s pavoukem Ryan hledá opičí lebku, Evan se pokusí vyvést nic netušící přítelkyni zákazníka šprýmem a Mike zariskuje a koupí starodávnou lékařskou směs. Modelka funebračka Bývalá modelka, nyní pohřební zřízenkyně, se obrátí na hochy s podivnou žádostí. Koupila Evan omylem napodobeninu zkamenělých dinosauřích výkalů? Mumifikovaná ruka Klient se pokusí prodat domnělý poklad ze starobylého Egypta. Žena přinese na prodej svá unikátní umělecká díla a uvidíte lékařskou brašnu, kterou se Mike nemůže dočkat probrat. Čtyřnohé kuře Mike a Ryan se vsadí se zákazníkem, že mu seženou vzácný vypreparovaný kus, lenochoda. Uvidíte soupravu pro pouštění žilou, již chce na sobě vyzkoušet umělec bolesti. Nakládané prase Při hledání lidské kostry skončí Ryan a Mike v zadní části pohřebního vozu. Mike slintá nad nakládaným prasetem. Zuby na tyči Evan objeví perfektní dárek pro zákazníkova zubaře. Mike sleduje nejmenšího mistra úniků na světě. Dále uvidíte obrovskou sbírku lékařských podivností. Židle Evan zpochybňuje koupi kachny s dvěma těly. Kouzelníci hledají vypreparovaná zvířata, která může zhotovit pouze Ryan. Drtič žárovek Mike se rozhodne zjistit DNA kůže, ve které má vázanou knihu. Neobvyklý kupec nabídne, že předvede kaskadérské číslo se žárovkou.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Hvězdy zastavárnyVálka skladů MiamiVálky kontejnerůVálka skladů v KanaděVálka skladů: New YorkBitvy o zavazadlaCajunské hvězdy zastavárny

Aktualizace: 15.4.2018 10:16

Podivnosti hodnotící komentáře


Podivnosti download


Podivnosti online


Podivnosti ke stažení


Podivnosti

Podivnosti ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
18