Film Info

Kouzla filmových maskérů
csfd
79

Kouzla filmových maskérů

TV pořad

Info
USA, 2011 , 44 min
Žánr
Reality-TV - Soutěžní
Režie
Keith J. DugganBruce Dorfman
Hrají
Patrick TatopoulosSean S. CunninghamAlexandria SounisMegan AlbertusTate SteinsiekMary Jon NelsonTerry F. SmithDmitrious BistrevskyMcKenzie Westmore

Popis tv pořadu Kouzla filmových maskérů

Dvanáct soutěžících, kteří se chtějí stát profesionálními filmovými maskéry, čeká každý týden náročný úkol. Porota prověří nejen jejich řemeslnou zručnost, ale především fantazii. Dvanáct lidí, kteří buď jsou, nebo by rádi byli, uměleckými maskéry, se sešlo v Los Angeles, aby se zúčastnilo netradiční soutěže. Vítěz, který úspěšně absolvuje spoustu neobvyklých úkolů, někdy v extrémně krátkém čase, dostane sto tisíc dolarů, maskérské vybavení na celý rok a v neposlední řadě také možnost pracovat na hollywoodském filmu. V porotě jsou známí filmoví maskéři Ve Neillová, Glenn Hetrick a Patrick Tatopoulos, kteří mají za sebou mnoho filmových a televizních zkušeností. Soutěžící jsou Anthony, Gage, Jessica, Frank, Sergio, Sam, Tate, Tom, Megan, Jo, Marcel a Conor. Tom a Gage se spolu už znají z dřívější spolupráce na některých projektech. Celou soutěž uvádí McKenzie Westmoreová.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 8.11.2017 23:43

Kouzla filmových maskérů hodnotící komentáře


Kouzla filmových maskérů download


Kouzla filmových maskérů online


Kouzla filmových maskérů ke stažení


Kouzla filmových maskérů

Kouzla filmových maskérů ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
378