Film Info

Nová strašidla
csfd
83

Nová strašidla

Info
Itálie, 1977 , 115 min
Žánr
Komedie - Drama - Povídkový
Režie
Dino RisiEttore ScolaMario Monicelli
Hrají
Vittorio GassmanOrnella MutiAlberto SordiUgo TognazziLuigi DibertiGiancarlo GianniniGianfranco BarraCarla ManciniMargherita HorowitzYorgo VoyagisPaolo BaroniLinda Moretti

Popis filmu Nová strašidla

Film známých italských režisérů Maria Monicelliho, Ettoreho Scoly a Dina Risiho obsahuje jedenáct humorných, kritických někdy až trochu krutých črt, nahlížejících do současné italské společnosti a pranýřujících nešvary moderní doby. Zavádí diváky do nejrůznějších situací a jeho hlavním tématem jsou vzájemné lidské vztahy, tentokrát nahlížené z neobvyklého zorného úhlu. Pod povdchem zdánlivě bezúhonného a nezištného jednání protagonistů se náhle objevuje zrada, pokrytectví, sobectví a lhostejnost. Ostří satiry s příměsí černého humoru mnohdy přechází do polohy hořké tragikomedie. Kratičké příběhy - často spíše anekdoty, natočené s hlubokou znalostí lidí a současného světa.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 22.9.2016 13:40

Nová strašidla hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Nová strašidla ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
30