Film Info

Dobrodružství Barona Prášila
csfd
76

Dobrodružství Barona Prášila

Info
Velká Británie - Západní Německo, 1988 , 125 min
Žánr
Dobrodružný - Fantasy - Komedie - Drama - Sci-Fi - Akční
Režie
Terry Gilliam
Hrají
John NevilleEric IdleSarah PolleyOliver ReedValentina CorteseJonathan PryceBill PatersonUma ThurmanAlison SteadmanRobin WilliamsStingTerry GilliamKiran ShahJosé LifanteDon HendersonPeter JeffreyBalbino Lacosta
Téma

Popis filmu Dobrodružství Barona Prášila

Tento film inspirovaný knihou Rudolpha Ericha Raspeho z roku 1785 je skutečnou pastvou pro oči, uši a mysl. Příběh začíná v XVIII. století v malém městečku, které je neustále okupováno Turky, a kde hraje malá herecká společnost na zakázku pro ministra války a jeho přátele hru o fiktivních dobrodružstvích Barona Prášila. Během představení však do sálu vstoupí starý voják, který o sobě tvrdí, že je pravým Baronem Prášilem. Tento Baron Prášil pak začne předváděnou hru uvádět na správnou míru. Vyprávění Barona Prášila tak spojuje jednotlivá pozoruhodná dobrodružství, která Baron prožil společně se svými kamarády. V nádherné výpravě a s použitím filmových triků se tak vypravíme horkovzdušným balónem na Měsíc, ocitneme se v žaludku mořské obludy nebo poznáme stromy okurkovníky a vínová moře.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 23.11.2017 13:03

Dobrodružství Barona Prášila hodnotící komentáře


Dobrodružství Barona Prášila download


Dobrodružství Barona Prášila online


Dobrodružství Barona Prášila ke stažení


Dobrodružství Barona Prášila

Dobrodružství Barona Prášila ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
89