Film Info

Válka skladů Texas
csfd
53

Válka skladů Texas

TV pořad

Info
USA, 2011 , 67x21-22 min
Žánr
Reality-TV
Režie
Bryan Sprow

Popis tv pořadu Válka skladů Texas

V každém samostatném díle Války skladů Texas míří naši hrdinové do skladů a s obavami sledují, co je čeká za zavřenými dveřmi. Majitel zařízení odstraní zámek na nepoužívaném skladu a poprvé jej otevře, aby kupci mohli na krátký okamžik jen ve světle baterky nahlédnout dovnitř. Tenhle krátký okamžik je jedinou příležitostí, kdy mohou zvážit, zda je sklad plný smetí nebo pokladů. Když kupci přemýšlejí, jestli sklad stojí za to, je to vždycky dramatické... jak vysoko jsou ochotni zajít? Jeden z nejúspěšnějších dražitelů v zemi - a také nejzuřivější - celou akci pohání. A spolu s ostatními postavami pravidelných kupců vytváří výsledek, který je škoda propásnout.(History Channel)


Podobné filmy

Hvězdy zastavárnyVálka skladů: New YorkVálky kontejnerůVálka skladů v KanaděCajunské hvězdy zastavárnyBitvy o zavazadlaLovci skladovacích jednotek

Aktualizace: 23.12.2016 21:52

Válka skladů Texas hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Válka skladů Texas download


Válka skladů Texas online


Válka skladů Texas ke stažení


Válka skladů Texas


Válka skladů Texas

Válka skladů Texas ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
1803