Film Info

Coda dello scorpione La
csfd

Popis filmu Coda dello scorpione La

Na počátku sedmdesátých let vlétl jako uragán Sergio Martino na scénu se svými giallo* snímky a okamžitě se nesmazatelně zapsal do podvědomí diváků. Napínavý thriller je jedním ze snímků této doby. Pozoruhodnou hudbou (Bruno Nicolai) nás přivádí do příběhu plného akce a zápletek. Bohatý obchodník umírá na palubě letadla, které během letu exploduje. Jeho mladá manželka se stává podezřelou z plánované vraždy, neboť životní pojistka v hodnotě miliónu dolarů je psána na ni. Na scénu přichází záhadný muž v černém a po zavraždění dědičky nabírá policejní vyšetřování jiný směr. Své také chtějí zjistit novinářka Cleo (Anita Strindberg) a pojišťovací agent (George Hilton). Mezi nimi dochází i ke vztahu milostnému, ale kdo se nakonec dopátrá pravdy a kdo vše naplánoval? *Giallo (italsky žlutý, odvozeno od částé barvy obalů giallo románů, vyslovováno [džálo], plurál gialli, v českém prostředí vžité i gialla) je filmový a literární žánr, typický pro italskou kulturu. Původně šlo ale o mysteriózní detektivky, vydávané nakladatelstvím Mondadori, jakýsi italský ekvivalent českých rodokapsů, dnes se ale termín používá k označení filmů.(Hennes)


Podobné filmy

TenebreTmavě červenáI corpi presentano tracce di violenza …Una Lucertola con la pelle di donnaPták s křišťálovým peřím: Přízrak teroruŠest žen pro vrahaČtyři mouchy na šedém sametu

Aktualizace: 13.4.2018 21:00

Coda dello scorpione, La hodnotící komentáře


Coda dello scorpione La download


Coda dello scorpione La online


Coda dello scorpione La ke stažení


Coda dello scorpione La

Coda dello scorpione, La ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
44