Film Info

Teď vaří šéf!
csfd
74

Teď vaří šéf!

TV pořad

Info
Česko, 2014 , 36 min
Žánr
Reality-TV
Hrají
Zdeněk Pohlreich

Popis tv pořadu Teď vaří šéf!

Vařit jako profík není prý žádná věda. Zejména doma, kde není žádný stres. Podstata je v jednoduchosti, přesných informacích a správném plánování, které začíná už nákupem. Rada nad zlato zní: Neplýtvat a vše zpracovat! S lehkostí, nápady a dobrou náladou. Jak skvěle a rychle uvařit bez zbytečných finančních ztrát se dozvíte v novém pořadu Zdeňka Pohlreicha Teď vaří šéf! Zbrusu nová cooking show Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem je založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Obojí je třeba dělat s nasazením, a navíc to musí člověka i bavit. A o tom, že Zdeňka vaření opravdu baví, snad už nikdo nepochybuje! Zdeněk coby profesionální kuchař divákům přiblíží chod zavedené a fungující továrny na gastrozážitky, se stejným nadšením vaří ale i doma. Podle jeho názoru není žádný problém připravovat znamenité pokrmy doma jako profesionál. Přesvědčte se o tom i vy a sledujte první díl jedinečné cooking show se Zdeňkem Pohlreichem Teď vaří šéf!(TV Prima)


Podobné filmy

Už dost, šéfe!S Nigellou v italské kuchyniI Gordon Ramsay se nechá poučitJamie vaří rychlovkyJamie nezahálíMasterchefZdeňkova akademie

Aktualizace: 15.4.2018 14:07

Teď vaří šéf! hodnotící komentáře


Teď vaří šéf! download


Teď vaří šéf! online


Teď vaří šéf! ke stažení


Teď vaří šéf!

Teď vaří šéf! CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
146