Film Info

Manželé a manželky
csfd
80

Manželé a manželky

Info
USA, 1992 , 108 min
Žánr
Komedie - Drama - Romantický
Režie
Woody Allen
Hrají
Woody AllenMia FarrowSydney PollackJudy DavisJuliette LewisLysette AnthonyLiam NeesonRon RifkinBlythe DannerJerry ZaksCaroline AaronNora EphronFred MelamedJeffrey KurlandIra WheelerGalaxy Craze

Popis filmu Manželé a manželky

Jeden z nejlepších světových režisérů Woody Allen ve svých filmech již léta mapuje mezilidské vztahy. Pro svoji zatím poslední sondu si vybral dvě manželské dvojice. Jedna z nich na počátku filmu oznamuje svůj rozchod a nechtěně tak zapůsobí jako rozbuška v manželství druhém. Shodou ironických náhod byl film uveden do premiéry ve chvíli, kdy vyšel najevo vztah, který je i v tomto filmu - mezi starším mužem a mladičkou dívkou. V obou případech byl tím mužem Woody Allen. Zatímco ve filmu se v postavě profesora literatury zamiluje do provokativní studentky, v soukromém životě navázal vztah přímo ve své rodině - se svojí nevlastní dcerou. Jak ve filmu, tak ve skutečnosti propukla bouře. Tisk všemožně přetřásal etickou stránku věci, Mia Farrowová, která byla (ve filmu i ve skutečnosti) tou podvedenou, vytáhla na stránkách tisku ke křížové výpravě proti zvrhlému manželovi. Woody Allen tak nechtěně dokázal, že jeho filmy skutečně odrážejí vztahy mezi lidmi, se všemi důsledky z toho vyplývajícími.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 31.10.2016 19:38

Manželé a manželky hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Manželé a manželky download


Manželé a manželky online


Manželé a manželky ke stažení


Manželé a manželky


Manželé a manželky

Manželé a manželky ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
41