Film Info

Columbo Jak vytočit vraždu
csfd
80

Columbo: Jak vytočit vraždu

TV film

Info
USA, 1978 , 70 min
Žánr
Krimi - Drama - Mysteriózní
Režie
James Frawley
Hrají
Peter FalkNicol WilliamsonKim CattrallTricia O'NeilEd Begley Jr.Frank AletterJoel Fabiani

Popis tv filmu Columbo Jak vytočit vraždu

Psychiatr Eric Mason ví, že kolega a nejlepší přítel doktor Charles Hunter udržoval intimní poměr s jeho zesnulou ženou. Eric, vášnivý filmový fanda a sběratel "hollywoodských trofejí", vymyslel vražedný plán hodný detektivního zpracování. Hlavními postavami pomsty se mají stát jeho dva dobrmané Laurel a Hardy, kteří na nacvičený rozkaz bez váhání zabíjí. Psi jsou vychováni tak, že na zazvonění telefonu zbystří a očekávají další znamení. Poté již stačí, aby oběť vyřkla slůvko "Rosebud" (poupě) a krvelačné bestie se na ni vrhnou. Právě toto slovo jako poslední vyřkne Charles Foster Kane ve filmu "Občan Kane". Jednoho večera Mason pod záminkou Charlese požádá, aby odvedl jeho psy k němu domů. O chvíli později příteli sám volá a navrhuje malou sázku: zdalipak si pamatuje na poslední slovo hlavního hrdiny filmu "Občan Kane"?
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Ach, ty vraždy!To je vražda, napsala: Keltská hádankaTo je vražda, napsala: Konečně na …To je vražda, napsala: Smrtonosný příběhTo je vražda, napsala: Cestou na …Diagnóza vraždaTo je vražda, napsala

Aktualizace: 28.3.2018 18:05

Columbo: Jak vytočit vraždu hodnotící komentáře


Columbo Jak vytočit vraždu download


Columbo Jak vytočit vraždu online


Columbo Jak vytočit vraždu ke stažení


Columbo Jak vytočit vraždu

Columbo: Jak vytočit vraždu ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
7