Film Info

Sex noci svatojánské
csfd
73

Sex noci svatojánské

Info
USA, 1982 , 88 min
Žánr
Komedie
Režie
Woody Allen
Hrají
Woody AllenMia FarrowJosé FerrerJulie HagertyTony RobertsMary SteenburgenMoishe RosenfeldKate McGregor-StewartCaitlin O'HeaneyMichael Higgins

Popis filmu Sex noci svatojánské

Na osamělé farmě mají strávit společný víkend tři páry: excentrický vynálezce Andrew Hobbs s manželkou Adrian, jeho přítel doktor Maxwell Jordan s milenkou a ošetřovatelkou Dulcy a renomovaný stárnoucí filozof Dr. Leopold Sturgis se snoubenkou Ariel. Každý z nich má o odpočinku v následujícíh hodinách odlišné představy. Po prvním společném setkání se jejich plány pozvolna mění. Najednou začíná hra, která vypráví o nejistých partnerských vztazích, o lásce, sexu, vášni a nevěře... Film scenáristy a režiséra Woodyho Allena se vyznačuje výraznou lehkostí a hravostí, nezapírá přitom inspiraci jak slavnou hrou Sen noci svatojánské Williama Shakespearovou, Úsměvy letní noci švédského tvůrce Ingmara Bergmana, tak slavnými impresionistickými obrazy Výlet do přírody či Snídaně v trávě. Pozadí křehkého příběhu vytváří barvami a životem překypující krajina, v níž se občas "objeví" mytologické a magické prvky (kouzelná světelná koule). Na okouzlující atmosféře přelomu století se nemalou měrou podílí romantická hudba skladatelů Felixe Mendelssohna-Bartholdyho a Roberta Schumanna.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 25.10.2016 17:08

Sex noci svatojánské hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Sex noci svatojánské download


Sex noci svatojánské online


Sex noci svatojánské ke stažení


Sex noci svatojánské


Sex noci svatojánské

Sex noci svatojánské ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
55