Film Info

Rodinné sídlo
csfd
76

Rodinné sídlo

Info
Velká Británie - Japonsko, 1992 , 140 min
Žánr
Drama - Romantický
Režie
James Ivory
Hrají
Vanessa RedgraveHelena Bonham CarterEmma ThompsonJemma RedgraveAnthony HopkinsJames WilbySamuel WestNicola DuffettPeter CellierSimon CallowCrispin Bonham-CarterMark Tandy

Popis filmu Rodinné sídlo

Anglie, počátek století. Během odpoledních setkání při šálku čaje poznáváme hlavní postavy: rodinu bohatého podnikatele Wilcoxe, jejich náhodné známé sestry Schlegelovy, intelektuálky německého původu, a také hrdého, ale neúspěšného mladého úředníčka. Vše je pouhé nezávazné přátelství až do okamžiku, kdy umírající paní Wilcoxová nečekaně odkáže romantický venkovský dům Howards End okouzlující Margaretě Schlegelové... Vztahy se mění, propuká podezírání, závist, ale také láska. A uprostřed toho všeho jeden klidný dům, který změní osudy všech lidí kolem něj, který se stane svědkem zabití, konce nadějí, ale i domovem v budoucnu snad moudřejších a šťastnějších dětí... Strhující příběh tří rodin, svázaných k sobě pouty lásky, nenávisti, peněz i závisti. Hluboce lidské osudy lidí, jejichž vztahy určilo srdce a jeden venkovský dům.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Panství DowntonSága rodu ForsytůSága rodu ForsytůGosford ParkThe Tenant of Wildfell HallSoumrak dne

Aktualizace: 28.9.2016 20:25

Rodinné sídlo hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Rodinné sídlo download


Rodinné sídlo online


Rodinné sídlo ke stažení


Rodinné sídlo


Rodinné sídlo

Rodinné sídlo ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
131