Film Info

Česko Slovensko má talent 5
csfd
34

Česko Slovensko má talent 5

TV pořad

Info
Česko - Slovensko, 2015
Žánr
Reality-TV - Soutěžní
Hrají
Milan Junior ZimnýkovalMarcel ForgáčJakub PrachařLucie BíláJaroslav SlávikDiana MórováAndrej KampfFilip JankovičJozef Pátrovič

Popis tv pořadu Česko Slovensko má talent 5

Celosvětově nejúspěšnější show popáté v Česku a na Slovensku! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i senioři. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a diváků. Do porotcovského křesla tentokrát zasednou: kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT a zpěvák Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Na porotcovský stůl nově přibude zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů. Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů na Primě!(TV Prima)


Podobné filmy

The Voice UKThe VoiceAmerický X FactorČesko - Slovenská SuperStarX Factor, TheČesko hledá SuperStarThe X Factor

Aktualizace: 23.4.2018 11:28

Česko Slovensko má talent 5 hodnotící komentáře


Česko Slovensko má talent 5 download


Česko Slovensko má talent 5 online

Česko Slovensko má talent 5 CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
5