Film Info

Černá roucha
csfd
70

Černá roucha

Info
Španělsko, 1983 , 114 min
Žánr
Drama - Komedie
Režie
Pedro Almodóvar
Hrají
Cristina Sánchez PascualMarisa ParedesCarmen MauraChus LampreaveCecilia RothPedro AlmodóvarLucia BoséJulieta SerranoLaura CepedaLuciano BerriatúaLina Canalejas

Popis filmu Černá roucha

Hrdinkou této absurdní komedie je Yolanda, zpěvačka v nočním klubu. Po tom, co její přítel umírá na předávkování, utíká před policií a útočiště nachází ve zvláštním klášteře, který pomáhá ženám z ulice. Obyvatelky kláštera jsou neobvyklou směsí bizarností a extravagancí: na heroinu závislá abatyše, která se do Yolandy zamiluje, autorka brakových romancí, která píše pod pseudonymem, další chová na klášterním dvoře tygra, jiná je módní návrhářkou zamilovanou do místního kněze. V tomto šíleném panoptiku postav Almodóvar portrétuje alternativní svět, ve kterém jinakost a bláznivost nejsou pobuřující ani na obtíž. Naopak v svérázné komunitě může každý najít útočiště, pochopení, i sílu do nového života.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 21.9.2016 05:04

Černá roucha hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Černá roucha ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
18