Film Info

Správný muž v Africe
csfd
46

Správný muž v Africe

Info
USA - Jihoafrická republika, 1994 , 94 min
Žánr
Komedie
Režie
Bruce Beresford
Hrají
Colin FrielsSean ConneryJohn LithgowDiana RiggLouis Gossett Jr.Joanne WhalleyMaynard EziashiJeremy CrutchleyTrilby Beresford

Popis filmu Správný muž v Africe

Leafy, anglický diplomat v africkém státě Kinjana, je mladý, přátelský, ambiciózní a velmi frustrovaný. Jeho nesnesitelný šéf se zajímá jen o svoji kariéru a Kinjana je ostatně poslední místo, kde by chtěl Morgan žít. Brzy se však ukáže, že dosavadní problémy byly zcela zanedbatelné ve srovnání s tím, co na Morgana v blízké budoucnosti čeká... Mladý anglický diplomat Morgan Leafy, vášnivý milovník žen a alkoholu se stane vyslancem v novém nezávislém africkém státě Kinjanja. K jeho prvním úkolům patří navázání "úzkých kontaktů" s významným domácím politikem Samem Adekunlem. Morgan však naváže blízký vztah s jeho manželkou. Politik ho s ní přistihne a žádá od něj za mlčení spolupráci pří vlastních nezákonných obchodech.Vzdá se radši své politické kariéry?
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 15.4.2018 15:11

Správný muž v Africe hodnotící komentáře


Správný muž v Africe download


Správný muž v Africe online

Správný muž v Africe ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
17