Film Info

Teče tudy řeka
csfd
75

Teče tudy řeka

Info
USA, 1992 , 123 min
Žánr
Drama
Režie
Robert Redford
Hrají
Craig ShefferBrad PittTom SkerrittBrenda BlethynEmily LloydStephen ShellenMichael CudlitzJoseph Gordon-LevittRobert RedfordWilliam HootkinsSusan Traylor
Téma

Popis filmu Teče tudy řeka

Presbyteriánský reverend Maclean z Montany učil své syny Normana a Paula vnímat krásu horské přírody, která je obklopovala. Vliv svérázných otcovských výchovných metod poznamenal každého z bratrů jiným způsobem. Oba však měli od dětství společný zájem - rybaření. Když se Norman po letech vrátil ze studií, z jeho mladšího bratra se stal novinář v místním tisku. Rodina tušila, že Paul propadl hazardním hrám a že se pohybuje v nebezpečném prostředí. Norman se zamiloval do dívky jménem Jessie. Halasná atmosféra v dívčině rodině se značně lišila od prostředí, v němž Norman dosud žil. Po přechodných nedorozuměních se oba mladí lidé rozhodnou pro společný život v Chicagu, kde má Norman působit jako vysokoškolský profesor. Před svým odjezdem Norman strávil s otcem a Paulem krásný den na rybách. Nikdo netušil, že zanedlouho bude Paul zabit... To starý muž při samotářském rybolovu vzpomíná na všechny své blízské a na události, které se odehrály už tak dávno.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 22.8.2016 21:39

Teče tudy řeka hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Teče tudy řeka download


Teče tudy řeka online


Teče tudy řeka ke stažení


Teče tudy řeka


Teče tudy řeka

Teče tudy řeka ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
61