Film Info

K2
csfd
66

K2

Info
Velká Británie - Japonsko - USA, 1991 , 102 min (SE: 111 min)
Žánr
Dobrodružný - Drama
Režie
Franc Roddam
Hrají
Michael BiehnMatt CravenBlu MankumaJulia NicksonLuca BercoviciRaymond J. BarryGaby DellalDavid CubittPatricia CharbonneauJamal ShahLeslie CarlsonBadi UzzamanHiroši Fudžioka
Téma

Popis filmu K2

Druhá nejvyšší hora světa si začala vybírat krutou daň. Co čeká odvážné horolezce na jejím vrcholu? Jeho hrdiny jsou dva kamarádi, lehkomyslný advokát Taylor Books a univerzitní profesor Harold Jamison, kteří jsou oba vášnivými horolezci a právě se spolu připravují k pokusu překonat rychlostní rekord ve výstupu na horu McKinley. Když se jim však naskytne příležitost připojit se k výpravě, která se chystá zdolat K2 (Čhogori - 8611 metrů), druhou nejvyšší horu světa a jednu z nejnebezpečnějších, změní své plány. Nebezpečná hora si velmi brzy začne mezi účastníky výpravy vybírat krutou daň. Přesto se její účastníci nevzdávají a s nasazením života se pokoušejí horu pokořit. Horolezecká expedice je atraktivní podívanou plnou napětí sama o sobě.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

EverestChladSummit, TheNanga ParbatEiger: Wall of DeathNejdivočejší senBeyond the Edge

Aktualizace: 18.11.2017 09:03

K2 hodnotící komentáře


K2 download


K2 online


K2 ke stažení


K2

K2 ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
588