Film Info

Útěk z Alcatrazu
csfd

Popis filmu Útěk z Alcatrazu

Tento fascinující thriller Vás zavede do jednoho z nejbezpečnějších a nejstřeženějších vězení světa - Alcatrazu. Odsud ještě nikdy nikdo neuprchl... Brzy se to však jednomu podaří! Frank Morris utekl už z několika vězení a nyní je odvezen do nejobávanějšího a nejlépe hlídaného vězení, na Alcatraz. Toto vězení je stará nedobytná pevnost na skalnatém ostrově, obklopená mořem. Brzy po příjezdu začne Frankovi docházet, na jaké místo se dostal. Zavolá si ho k sobě ředitel věznice, aby mu vysvětlil, jaká má nebo spíše nemá práva: Může mluvit, pracovat a může mít dvakrát měsíčně návštěvu. Frank se postupně seznamuje s ostatními vězni, od chvíle, kdy poznal Alcatraz, myslí na útěk a začíná se chystat na jeho realizaci. Připojí se k němu další tři vězňové a po důkladné přípravě se společně vydají na cestu za svobodou. Film natočený podle skutečného příběhu.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Útěk z vězení - Útěk z vězení: VzkříšeníPlán útěkuPrison Break: The Final BreakPrison Break: The Road to FreedomÚtěk z vězeníZelená míleAlcatraz

Aktualizace: 13.4.2018 04:27

Útěk z Alcatrazu hodnotící komentáře


Útěk z Alcatrazu download


Útěk z Alcatrazu online


Útěk z Alcatrazu ke stažení


Útěk z Alcatrazu

Útěk z Alcatrazu ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
424