Film Info

Tajemná záře nad Pacifikem
csfd
74

Tajemná záře nad Pacifikem

Info
USA, 1980 , 103 min
Žánr
Drama - Dobrodružný - Sci-Fi - Válečný
Režie
Don Taylor
Hrají
Kirk DouglasMartin SheenKatharine RossJames FarentinoCharles DurningSoon-tek OhLloyd KaufmanPeter DouglasRichard LibertyRon O'NealAlvin IngVictor MohicaDan FitzgeraldHarold BergmanTed Richert
Téma

Popis filmu Tajemná záře nad Pacifikem

Nacházíme se v současnosti, na palubě nejmocnější americké atomové letadlové lodi Nimitz, která je právě na cvičných manévrech v Tichém oceánu. Náhle na loď udeří nevídaně silná elektrická bouře, která tohoto ocelového giganta doslova pohltí a způsobí něco zcela nemožného: Nimitz je vržen zpět v čase do 6. prosince roku 1941. Do japonského úderu na Pearl Harbor zbývá již jen několik málo hodin. Jak se nepřátelská flotila blíží k Havaji, octnou se kapitán lodi (Kirk Douglas), expert Ministerstva obrany (Martin Sheen), svérázný letecký důstojník (James Farentino) a zoufalý senátor Rooseveltovy administrativy (Charles Durning) v situaci, kdy se musí rozhodnout mezi dvěma zcela nemyslitelnými možnostmi. Dovolí Japoncům dokonat jejich vražednou invazi, nebo zahájí masivní protiútok, který navždy změní běh dějin? V tomto dechberoucím sci-fi akčním hitu, natočeném na palubě skutečné letadlové lodi Nimitz dále hrají, společně s její posádkou, také Katharine Ross a Ron O´Neal.(Magic Box)


Podobné filmy

Experiment PhiladelphiaExperiment Philadelphia 2Experiment Philadelphia

Aktualizace: 20.12.2016 23:50

Tajemná záře nad Pacifikem hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Tajemná záře nad Pacifikem download


Tajemná záře nad Pacifikem online


Tajemná záře nad Pacifikem ke stažení

Tajemná záře nad Pacifikem ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
242