Scott Evans
26

Scott Evans 34 let


Scott se narodil v září roku 1983, jako nejmladší syn v rodině, která měla k umění nakročena jen na půl, otec dentista, matka tanečnice. Má dvě setry a staršího bratra, který se již ve světě filmu prosadil, Chrise Evanse.

Do jisté míry je znát podobnost v kariéře obou bratrů. Oba začínali v televizních reklamách a projektech. Zatímco starší Chris se již zařadil do povědomí filmových diváků, Scott na velkou filmovou roli teprve čeká. Avšak už i on má na kontě slušnou řádku rolí. Své umění ukázal především v seriálech jako LAW & ORDER: CRIMINAL INTENT, RUBICON, FRINGE, atd. Hlavní úspěch sklízí v nekonečné soap-opeře ONE LIFE TO LIVE, kde hraje postavu Olivera, homosexuálního policisty.

Především zmiňovaná homosexuální postava v One Life to Live je pro Scotta do jisté míry osudová. Během natáčení se rozhodl jít takzvaně "s kůží na trh", anglicky "coming out", neboli přiznal, že je gay. Což ocenila řádka významných osobností a podporu získal i ve svém starším bratrovi Chrisovi. Jelikož ČSFD není bulvárem, není třeba se více rozepisovat, avšak není ani co, rodina Evansových nedělá skandály.


21.9.1983
Sudbury, Massachusetts, USA
Scott Evans imdb Scott Evans csfd

Scott Evans oblíbené filmy

53 Close Range
Close Range
2015
Alien Zombie Invasion
Alien Zombie Invasion
2011
Evidence of a Haunting
Evidence of a Haunting
2010
Badlands of Kain
Badlands of Kain
2016

2016Badlands of Kainfilm

2015Close Rangefilm

2011Alien Zombie Invasionfilm

2010Evidence of a Hauntingfilm


Aktualizace osobnostního profilu Scott Evans: 2.11. 2017 15:13