Film Info

Ten který láme kosti opět bojuje
csfd

Ten, který láme kosti opět bojuje

Info
Hong Kong, 1979 , 94 min
Žánr
Akční - Komedie
Režie
Woo-ping Yuen
Hrají
Siu Tien YuenShun-Yi YuenJang Lee HwangCorey YuenShi-Kwan YenYuet Sang ChinBrandy YuenDean ShekFat-yuen LeeMo YuenLinda Lin
Téma

Popis filmu Ten který láme kosti opět bojuje 1979

Po cestě napříč zemí se Sam (Simon Yuen) vrací domů, aby zjistil, že jeho žena přijala syna jménem Foggy (Yuen Shun-Yi). Sam je zlostí bez sebe, jelikož chlapec je celkem nemotora a nesvede provádět ani nejzákladnější kung-fu pohyby. I když mu jeho žena nařídí, aby ho učil kung-fu, trápí Sam nevlastního syna nesmyslným a bolestivým cvičením. Vše zpovzdálí sleduje Samův velký rival Rubber Leg (Jang Hwang Lee) s úmyslem usmrtit ho v duelu. Když dojde k duelu, Sam zprvu v souboji dominuje, ale nakonec má Rubber Leg navrch. Když začne jít Samovi doopravdy o život, zasáhne Foggy a podaří se mu Sama odvléct do bezpečí. Musí však urychleně sehnat vzácné léčivé byliny. Ty mu ochotně dodá mistr Sick Fist (Yen Shi-Kwan), který jej následně během léčby vyučuje svou bojovou techniku. Jedná se o neobvyklou variaci opilého boxu, která dokáže porazit nemilosrdného Rubber Lega, je-li správně zvládnuta.(Epistemolog)


Podobné filmy

Mladý mistrŠkola hada

Aktualizace: 2018-5-28

Ten, který láme kosti opět bojuje hodnotící komentáře


Ten který láme kosti opět bojuje download


Ten který láme kosti opět bojuje online


Ten který láme kosti opět bojuje ke stažení


Ten který láme kosti opět bojuje

Ten, který láme kosti opět bojuje ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
269