Filmové informace

Divočina patří lvům csfd

Divočina patří lvům

Info
Velká Británie, 1972, 87 min
Žánr
Dobrodružný - Drama - Rodinný
Režie
Jack Couffer
Hrají
Nigel DavenportSusan HampshireGeoffrey KeenPeter LukoyeEdward JuddShane De Louvres
Téma

Popis filmu Divočina patří lvům 1972

Dobrodružství lvice Elsy a jejích mláďat v africké divočině... Manželé Joy a George Adamsonovi žili v 60. letech minulého století v severní Keni, kde pracovali jako správci národního parku. Osvojili si lvíčata, kterým pytláci zabili matku. Jedno z nich – Elsa, se stala členem jejich domácnosti. Krotká lvice neuměla lovit a nebála se lidí. Aby neskončila v ZOO, Joy jí pomohla získat základní lovecké instinkty. Elsa pak ve volné přírodě na svůj vztah k lidem nezapomněla a s důvěrou jim přišla ukázat svoje potomstvo. Její nezbedná mláďata však začnou způsobovat zmatek v sousedních vesnicích. Situace se vyostří do takové míry, že jim hrozí usmrcení od rozhněvaných obyvatel. Joy a George se proto rozhodnou přestěhovat lvíčata do přírodní rezervace v Serengeti, aby v ní mohla žít svobodně a v bezpečí... Volné pokračování úspěšného filmu Volání divočiny rozvíjí osudy lvice Elsy a ukazuje zápas jejích mláďat o existenci uprostřed divoké africké přírody. Námětem k filmu byl druhý díl knižní trilogie Joy Adamsonové, která vyšla v nákladu patnácti miliónů výtisků. Režisér Jack Couffer uplatnil své zkušenosti zoologa a natočil působivý příběh lidí, kteří jsou schopni osobních obětí pro záchranu zvířat. (Česká televize)


Související filmy

Svět přírody - Elsa - lvice, která změnila světCestou lvůVolání divočiny: Nové dobrodružstvíZrozeni ke svoboděLev z konce světaObklíčeni slony

Aktualizace: 2023-10-21

Divočina patří lvům -  - Filmer.cz


Divočina patří lvům -  - Filmer.cz


Divočina patří lvům -  - Filmer.cz


Divočina patří lvům -  - Filmer.cz

Divočina patří lvům ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!

Přehrát Divočina patří lvům online
67