Film Info

Ostrov pokladů
csfd

Ostrov pokladů

Info
USA, 1973 , 87 min
Žánr
Animovaný - Rodinný
Režie
Hal Sutherland
Hrají
Larry StorchRichard DawsonDal McKennonLarry D. Mann
Téma

Popis filmu Ostrov pokladů 1973

Buďte ve střehu, chlapci a děvčata, tady toho naleznete! Neboť tu sídlí řada nejznámějších bráchů, kteří kdy vztyčovali lebku se zkříženými hnáty. Jsou to tvrdí postrachové, nízcí psi a padouchové, kterým se stále blyští v ruce zbraň hrdinové pirátské ságy Ostrov pokladů! Jim Hawkins zdědí mapu pokladů a stane se účastníkem výpravy, aby našel bohatou kořist. Netuší ale, že jeho společník na lodi a domnělý přítel Long John Silver je vlastně ničemný pirát, odhodlaný uchvátit poklad. Mohlo by přátelství s Long Johnem být jenom takovým kočičím zlatem? Jen čas a nejlepší dobrodružství, jaké si jen chlapci mohou užít, to prozradí.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého mužePiráti z Karibiku: Prokletí Černé perlyPiráti z Karibiku: Salazarova pomstaPirátiPiráti z Karibiku: Na vlnách podivnaPiráti z Karibiku: Na konci světaOstrov hrdlořezů

Aktualizace: 2018-5-27

Ostrov pokladů hodnotící komentáře

Ostrov pokladů ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
16