Film Info

The Vicar of Dibley
csfd

Popis seriálu The Vicar of Dibley 1994

Britský televizní seriál vysílaný v letech 1994 – 2000 (následovala ještě řada speciálních vánočních epizod). Hlavní postavou je vikářka Geraldine Grangerová (Dawn French), která přichází do vesničky Dibley nahradit zesnulého duchovního. Farní výbor, tvořený rázovitými figurkami místních obyvatel (prostořeký farmář Owen, naivní Alice, senilní varhanice Letitia, „No, No, No, No Brain" Jim, homosexuální tajemník Frank), je skutečností, že nový vikář je žena, poněkud zaskočen a jeho předseda, místní politik David Horton, je rozhodnut se jí co nejdříve zbavit. To se mu sice nepodaří, snaží se jí ale výkon kněžského úřadu co nejvíce znepříjemňovat. Farníci, včetně jeho syna Huga, si ale novou vikářku, které má značně liberální názory, záhy oblíbí. Seriál byl populární také tím, že se v něm pravidelně objevovaly britské i mezinárodní celebrity (Kylie Minoque, Sean Bean, Terry Wogan, Johnny Depp, Madonna). V roce 2004 se v anketě BBC o nejlepší britský sitcom umístil na 3. místě.(Bluerider)


Podobné filmy

Malý SheldonAjťáci: Přichází internetWay to GoThe Big Bang Theory: Access All AreasRev.Ted a spol.The Big Bang Theory - Unaired Pilot

Aktualizace: 2018-6-29

The Vicar of Dibley hodnotící komentáře


The Vicar of Dibley download

The Vicar of Dibley ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
29