Film Info

Letiště 77
csfd

Popis filmu Letiště 77

Letadlo, na jehož palubě se nachází nejen pasažéři, ale také vzácná sbírka umění, se kdesi nad Bermudským trojúhelníkem stává terčem útoku a pilot je nucen nouzově přistát na moři. Zatímco hermeticky uzavřený stroj pomalu klesá pod hladinu, vyráží na pomoc americké vojenské námořnictvo. Začíná dlouhá a komplikovaná záchranná operace, ve které musí hrdinové najít způsob, jak dostat obrovské letadlo opět nad hladinu, a to dřív než lidem uvnitř dojde vzduch. Snímek rozvíjí téma letecké katastrofy a jeho inspirací byl, stejně jako u předchozích filmů, slavný román Arthura Haileyho. Přestože film obsahuje všechna obvyklá klišé i charakterickou směsici postav a charakterů, podařilo se tvůrcům vytvořit řadu dramatických okamžiků, při nichž tuhne krev v žilách a nikdo nemá čas na to, aby přemýšlel o jeho pravděpodobnosti.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Aféra ConcordeNení cesty v oblacíchHavárie letu 323Katastrofa letu č.19Havárie v ArktiděMiracle LandingTragický let 1501

Aktualizace: 15.4.2018 18:54

Letiště 77 hodnotící komentáře


Letiště 77 download


Letiště 77 online


Letiště 77 ke stažení


Letiště 77

Letiště 77 ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
34