Film Info

Wiselyho stará kočka
csfd

Wiselyho stará kočka

Info
Hong Kong, 1992 , 84 min
Žánr
Horor - Komedie - Sci-Fi - Fantasy
Režie
Ngai Kai Lam
Hrají
Phillip KwokGloria Wan-Yee YipWaise LeeSiu-Ming LauSek-yin LauSeung-lam WanKuang NiChristine Ng

Popis filmu Wiselyho stará kočka 1992

Vyšinutě zábavný hongkongský úlet Wiselyho stará kočka představuje jeden z nejbizarnějších výplodů kinematografie dnešní bývalé britské kolonie. Vznikl v době, kdy celá tamní produkce v reakci na vypjaté nálady ve společnosti, jež vyhlížela předání Číně, produkovala filmy vyznačující se chaotičností a hysterií. Zdejší hrdina, spisovatel a dobrodruh Wisely, se zaplétá do kuriózního příběhu, v němž figuruje éterická dívka a její černá kočka, které jsou ve skutečnosti mimozemské bytosti a pokoušejí se zastavit nadpozemské zlo zosobněné amorfním slizem, jenž rozleptává lidi a přivlastňuje si jejich těla. Fantastická premisa na hraně trashového sci-fi a absurdní městské legendy slouží jako záminka k vršení všemožných přemrštěně ztvárněných atrakcí. Jako v horečnatém karnevalovém reji se mísí krvavé přestřelky, lascivní výjevy, gore záběry a sekvence rozkladu či mutací, ale také ryze fantasmagorické scény, u nichž se divák jen nevěřícně ptá, kdo něco takového vymyslel. V tomto ohledu představuje absolutní vrchol blouznivosti souboj kočky s masivním bojovým psem, který je nasnímaný jako kung-fu rvačka.(Festival otrlého diváka)


Podobné filmy

Assassin's Creed: EmbersPrinc z Persie: Písky časuUncharted: Eye of IndraAssassin's Creed: LineageIndiana Jones a Království křišťálové …MumieThe Scorpion King: Book of Souls

Aktualizace: 2019-2-5

Wiselyho stará kočka hodnotící komentáře


Wiselyho stará kočka download


Wiselyho stará kočka online


Wiselyho stará kočka ke stažení


Wiselyho stará kočka

Wiselyho stará kočka ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
295