Film Info

Milenec
csfd

Milenec

Info
Francie - Velká Británie - Vietnam, 1992 , 115 min
Žánr
Drama - Romantický - Životopisný - Erotický
Režie
Jean-Jacques Annaud
Hrají
Jane MarchTony Leung Ka-faiFrédérique MeiningerArnaud GiovaninettiMelvil PoupaudLisa FaulknerHélène PatarotFrédéric AuburtinJeanne Moreau
Téma

Popis filmu Milenec 1992

Saigon, konec 20. let. Patnáctiletá francouzská školačka se vrací z prázdninového pobytu na venkově u matky. Na přívozu přes Mekong upoutá pozornost bohatého mladého Číňana a ten jí nabídne odvoz do Saigonu. Již během společné cesty do města mezi nimi vzniká výrazné napětí, jež záhy přerůstá v intenzivní vztah - spíše erotický, než citový. Nezkušená dívka, pocházející z nemajetných poměrů, začíná prostřednictvím svého sedmadvacetiletého přítele objevovat svět fyzické lásky i svět peněz. Zatímco Číňan zcela propadá jejímu kouzlu a zamiluje se, dívka stále dává najevo, že ji k němu váží jen sex a peníze. Styky mladičké bílé dívky se světáckým Číňanem ale nemohou zůstat dlouho utajeny. Mladík je podle tradice zaslíben čínské nevěstě z nejlepších kruhů, jiný sňatek by ho vyloučil z otcovy závěti. Dívka se stává terčem útoků matky a staršího bratra, kteří ovšem přes svůj odpor a opovržení neváhají těžit z Číňanovy štědrosti. Vztah francouzské dívky a jejího čínského milence je předem určen k zániku, ale když se dívka po mladíkově svatbě vrací s rodinou do Francie, nahlížíme poprvé za masku její zdrženlivosti - přese všechno ji k milenci poutal i silný cit.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

This Is LoveLolitaLolitaPiccole labbraTaková, jaká jsi

Aktualizace: 2018-5-29

Milenec hodnotící komentáře


Milenec download


Milenec online


Milenec ke stažení


Milenec

Milenec ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
340