Film Info

Návrat ke Sněžné řece
csfd

Návrat ke Sněžné řece

Info
Austrálie, 1988 , 110 min
Žánr
Dobrodružný - Drama - Western
Režie
Geoff Burrowes
Hrají
Tom BurlinsonSigrid ThorntonBrian DennehyNicholas EadieBryan MarshallTony BarryGreg StroudRhys McconnochieKelton Garwood

Popis filmu Návrat ke Sněžné řece 1988

Tři roky se Jim Craig toulal po světě. Tři roky neviděl svou milovanou Vysočinu, kde se mezitím jeho jméno stalo legendou. O jeho odvážné jízdě si vyprávěli mladí i staří, "Muž od Sněžné řeky" se pro mnohé z nich stal hrdinou a nedostižným vzorem. Teď se vrací domů. Starší, vyzrálejší, zkušenější, se stádem koní, které by se mohlo stát základem jeho příštího bohatství. Jenomže ten návrat vypadá trochu jinak, než si představoval. Nikdo, dokonce ani jeho milovaná Jessica, tady na něj nečeká s otevřenou náručí, ba co víc, mnozí mu dávají otevřeně najevo, že tu není vítán. Ani Vysočina už není, co bývala. Bohatí farmáři z údolí dělají vše, co je v jejich silách, aby se tohoto nádherného koutu světa zmocnili. Jim ví, že sem patří, že jeho místo je tady a nikde jinde. Jenomže dokázat to světu - a zejména té, na níž mu záleží nejvíc - nebude nic snadného. Volné pokračování jednoho z nejslavnějších australských filmů upoutá - tak jako jeho předchůdce - především nádhernou kamerou Keitha Wagstaffa, zachycující úchvatnou scenérii nedotčené australské přírody, i jedinečnými záběry koní a jezdců v nejnebezpečnějších situacích, jaké si lze představit. Ústřední pár - Jima a Jess - ztělesňují opět Tom Burlinson a Sigrid Thorntonová, ke změně ovšem došlo v obsazení Jessina otce: po Kirku Douglasovi se této role ujal neméně známý americký herec Brian Dennehy.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-5-30

Návrat ke Sněžné řece hodnotící komentáře


Návrat ke Sněžné řece download


Návrat ke Sněžné řece online


Návrat ke Sněžné řece ke stažení


Návrat ke Sněžné řece

Návrat ke Sněžné řece ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
32